Deelnemers 2021

Anke Snijder

Anke Snijder

Programmasecretaris bij ZONMW
Anne Westendorp

Anne Westendorp

Projectleider regionale samenwerking bij Gemeente Rotterdam
Audry van Vulpen

Audry van Vulpen

Productontwikkelaar bij Pameijer
Anouk Fülöp

Anouk Fülöp

Beleidsmedewerker bij NZA
Armin van der Hoeven

Armin van der Hoeven

Product Consultant Secure Messaging bij Enovation
Annemarie Penders

Annemarie Penders

Senior Programmamanager bij ZONMW
Ellen Zoetmulder

Ellen Zoetmulder

Communicatieadviseur bij Avant Sanare
Anoek van der Broek

Anoek van der Broek

Adviseur gezonde leefstijl bij Gemeente Rotterdam
Babette Dingemans

Babette Dingemans

Community Management bij Health~Holland
Conny van der Nol

Conny van der Nol

Teammanager Medische opleidingen, wetenschap en bibliotheek bij Fransiscus Gasthuis & Vlietland
Danielle Goedbloed

Danielle Goedbloed

Beleidsmedewerker Sociaal Domein bij Gemeente Krimpenerwaard
Eva van der Bijll

Eva van der Bijll

HR business partner bij Maasstad ziekenhuis
Florien van Rij

Florien van Rij

Projectleider innovatie bij SIRIZ
Jelle Zoetemeijer

Jelle Zoetemeijer

Adviseur kwaliteit en innovatie bij Fransiscus Gasthuis & Vlietland
Janneke Stolker

Janneke Stolker

Huisarts en ondernemer bij Leeftstijlaanpak
Janine Geluk

Janine Geluk

Beleidsmedewerker I&Z bij Ministerie VWS
Johanna Kuiken

Johanna Kuiken

Ambulant hulpverlener pleegzorg bij Enver
Jeroen Verveer

Jeroen Verveer

Trainer en praktijkcoach ouderenzorg bij Frankelandgroep
Joanne Chin Kon Sung

Joanne Chin Kon Sung

Optometrist bij Oogziekenhuis Rotterdam
Jet Karreman

Jet Karreman

Innovatiemanager bij Incluzio
Josephiene Andriessen

Josephiene Andriessen-Geluk

Innovatiemanager bij ZIZO beheer
Kevin Kap

Kevin Kap

Teamleider Centrale Keuken bij Ikazia Ziekenhuis
Lau van der Post

Lau van der Post

Opleidingsadviseur Maasstad ziekenhuis
Leon Kohl

Leon Kohl

Accountmanager bij SeniorenTab
Lisa van Gelder

Lisa van Gelder

Manager Projecten en innovatie bij CuraMare
Lieke Hoppenbrouwers

Lieke Hoppenbrouwers

Neuro-logopedist en ontwikkelaar bij Logoclicks
Martin Smeulders

Martin Smeulers

Senior Beleidsmedewerker bij Rijndam revalidatie
Marylou van der Klooster

Marylou van der Klooster

Zorgvernieuwer ouderenzorg bij SVRZ
Marcel Nouwen

Marcel Nouwen

Productspecialist bij Abena
Margreet de Jong

Margreet de Jong

Coach educatie bij ASVZ
Marion van Kuijvenhoven

Marion Kuijvenhoven

Beleidsmedewerker bij Laurens
Nanda Streefkerk

Nanda Streefkerk - Van Gelder

Gebiedsmanager bij  Enver
Onno Keinhorst

Onno Keinhorst

Innovatiecoach bij Laurens
Peter de Jonge

Peter de Jonge

Verpleegkundige en projectmedewerker bij Aafje 
Ronald Brouwer

Ronald Brouwer

Manager IT bij HAP Rijnmond
Rick Bastiaanse

Rick Bastiaanse

Medewerker innovatie bij TWB
Richard van Vliet

Richard van Vliet

Projectmedewerker bij +Vijf
Renske Meijer

Renske Meijer

AIO Reumatoloog bij Maasstad ziekenhuis
Romy Seton

Romy Seton

Beleidsmedewerker bij Ikazia
Ronald Wevers

Ronald Wevers

Implementatie consultant bij Thuisleefgids
Tim Knoote

Tim Knoote

Ervaringsdeskundige / coach adviseur bij UMC Utrecht
VeerOpdenkamp

Veer Opdenkamp

Praktijkbegeleider bij Erasmus MC
Violetta McLaughlin

Violetta McLaughlin

CJG manager bij CJG Rijnmond
Wouter Meijer

Wouter Meijer

Adviseur en projectleider bij Zorgimpuls
Charlotte Schildknegt

Charlotte Schildknegt

Inge Schonhagen

Inge Schonagen

Directeur Conforte
De HIS010 2021 werd mogelijk gemaakt dankzij deze fantastische partners
LSH010
Aanmelden voor nieuwsbrief

Meld je hier aan voor onze nieuwsbrief

Uitvoeringslocatie

Marconistraat 16
3038 GK  Rotterdam
Nederland

Organisatie
06--21462742
rotterdam@healthinnovation.school
rotterdam.healthinovation.school