Deelnemers 2021

Anke Snijder

Anke Snijder

Programmasecretaris bij ZONMW

Anne Westendorp

Anne Westendorp

Projectleider regionale samenwerking bij Gemeente Rotterdam

Audry van Vulpen

Audry van Vulpen

Productontwikkelaar bij Pameijer

Anouk Fülöp

Anouk Fülöp

Beleidsmedewerker bij NZA

Armin van der Hoeven

Armin van der Hoeven

Product Consultant Secure Messaging bij Enovation

Annemarie Penders

Annemarie Penders

Senior Programmamanager bij ZONMW

Ellen Zoetmulder

Ellen Zoetmulder

Communicatieadviseur bij Avant Sanare

Anoek van der Broek

Anoek van der Broek

Adviseur gezonde leefstijl bij Gemeente Rotterdam

Babette Dingemans

Babette Dingemans

Community Management bij Health~Holland

Conny van der Nol

Conny van der Nol

Teammanager Medische opleidingen, wetenschap en bibliotheek bij Fransiscus Gasthuis & Vlietland

Danielle Goedbloed

Danielle Goedbloed

Beleidsmedewerker Sociaal Domein bij Gemeente Krimpenerwaard

Eva van der Bijll

Eva van der Bijll

HR business partner bij Maasstad ziekenhuis

Florien van Rij

Florien van Rij

Projectleider innovatie bij SIRIZ

Jelle Zoetemeijer

Jelle Zoetemeijer

Adviseur kwaliteit en innovatie bij Fransiscus Gasthuis & Vlietland

Janneke Stolker

Janneke Stolker

Huisarts en ondernemer bij Leeftstijlaanpak

Janine Geluk

Janine Geluk

Beleidsmedewerker I&Z bij Ministerie VWS

Johanna Kuiken

Johanna Kuiken

Ambulant hulpverlener pleegzorg bij Enver

Jeroen Verveer

Jeroen Verveer

Trainer en praktijkcoach ouderenzorg bij Frankelandgroep

Joanne Chin Kon Sung

Joanne Chin Kon Sung

Optometrist bij Oogziekenhuis Rotterdam

Jet Karreman

Jet Karreman

Innovatiemanager bij Incluzio

Josephiene Andriessen

Josephiene Andriessen-Geluk

Innovatiemanager bij ZIZO beheer

Kevin Kap

Kevin Kap

Teamleider Centrale Keuken bij Ikazia Ziekenhuis

Lau van der Post

Lau van der Post

Opleidingsadviseur Maasstad ziekenhuis

Leon Kohl

Leon Kohl

Accountmanager bij SeniorenTab

Lisa van Gelder

Lisa van Gelder

Manager Projecten en innovatie bij CuraMare

Lieke Hoppenbrouwers

Lieke Hoppenbrouwers

Neuro-logopedist en ontwikkelaar bij Logoclicks

Martin Smeulders

Martin Smeulers

Senior Beleidsmedewerker bij Rijndam revalidatie

Marylou van der Klooster

Marylou van der Klooster

Zorgvernieuwer ouderenzorg bij SVRZ

Marcel Nouwen

Marcel Nouwen

Productspecialist bij Abena

Margreet de Jong

Margreet de Jong

Coach educatie bij ASVZ

Marion van Kuijvenhoven

Marion Kuijvenhoven

Beleidsmedewerker bij Laurens

Nanda Streefkerk

Nanda Streefkerk - Van Gelder

Gebiedsmanager bij  Enver

Onno Keinhorst

Onno Keinhorst

Innovatiecoach bij Laurens

Peter de Jonge

Peter de Jonge

Verpleegkundige en projectmedewerker bij Aafje 

Ronald Brouwer

Ronald Brouwer

Manager IT bij HAP Rijnmond

Rick Bastiaanse

Rick Bastiaanse

Medewerker innovatie bij TWB

Richard van Vliet

Richard van Vliet

Projectmedewerker bij +Vijf

Renske Meijer

Renske Meijer

AIO Reumatoloog bij Maasstad ziekenhuis

Romy Seton

Romy Seton

Beleidsmedewerker bij Ikazia

Ronald Wevers

Ronald Wevers

Implementatie consultant bij Thuisleefgids

Tim Knoote

Tim Knoote

Ervaringsdeskundige / coach adviseur bij UMC Utrecht

VeerOpdenkamp

Veer Opdenkamp

Praktijkbegeleider bij Erasmus MC

Violetta McLaughlin

Violetta McLaughlin

CJG manager bij CJG Rijnmond

Wouter Meijer

Wouter Meijer

Adviseur en projectleider bij Zorgimpuls

Charlotte Schildknegt

Charlotte Schildknegt

Inge Schonhagen

Inge Schonagen

Directeur Conforte

De HIS010 2023 wordt mogelijk gemaakt dankzij deze fantastische partners

LSH010
Aanmelden voor nieuwsbrief

Meld je hier aan voor onze nieuwsbrief

Uitvoeringslocatie

Marconistraat 16
3038 GK  Rotterdam
Nederland

Organisatie
06--21462742
rotterdam@healthinnovation.school
rotterdam.healthinovation.school